Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Po střetu se srncem odvezli dva zraněné

date_range 28.Dub, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Se střety automobilů s lesní zvěří, která se pohybuje po komunikacích se setkáváme poměrně často. Tyto nehody mají fatální následky většinou pro samotnou zvěř, u vozidel nehody končí zpravidla poškozením karoserií.

V případě střetu motorky s lesní zvěří mohou být následky, vzhledem ke zcela rozdílné ochraně motorkáře, oproti například automobilu, mnohem vážnější. K jedné z takových nehod došlo v sobotu 27. dubna před devátou hodinou večerní na hlavním tahu poblíž Vizovic. Na místo vyjeli záchranáři, hasiči a policisté.

„Došlo zde ke kolizi motocyklu značky Honda CBF 125 se srncem. Posádka zdravotnické záchranné služby musela odvézt na ošetření zraněného motorkáře a jeho spolujezdkyni," informoval mluvčí krajských hasičů Libor Netopil.

Nehoda motorky po střetu se zvěří u Vizovic    foto HZS Zlínského kraje    více fotek

Hasiči pomohli zabezpečit místo nehody světelnými kužely a provedli nasvícení prostoru pro snadnější práci záchranářů.

„Po odvozu obou zraněných bylo místo události předáno policistům," dodal mluvčí.

Policisté i záchranáři upozorňují. „Zejména v lesních úsecích a kolem polí evidujeme každoročně celou řadu případů střetu se zvěří. Řidiči by měli dávat při jízdě zejména v noci a nad ránem větší pozor," podotkl zlínský policista Petr Jaroš.

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA