Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Po zimní pauze se ve Vrběticích pokračuje v ohledání a sběru munice

date_range 06.Bře, 2019 featured_play_list Aktuality

Opět bude uzavírána pozemní komunikace mezi obcemi Lipová a Haluzice. Do muničních skladů se vrátili pyrotechnici, hasiči, policisté i zdravotníci v plné početní síle a začali opět pracovat. „Svoji činnost po zimní pauze dnes zahájila skupina určená pro činnost v epicentru k ohledání místa činu, skladu č. 12, a včera začali pracovat kolegové, kteří se věnují plošnému pyrotechnickému průzkumu a sběru,” upřesnila mluvčí policistů Lenka Javorková. Práce na ohledání druhého epicentra exploze byly kvůli nepříznivému počasí přerušeny od poloviny loňského prosince.

 

V souvislosti s pokračováním prací na ohledání druhého epicentra exploze je s ohledem na bezpečnost občanů ode dneška 6. 3. 2019 opět uzavírána pozemní komunikace mezi obcemi Lipová a Haluzice, a to v době cca od 7:30 do 12:00 hodin a od 13:00 do 17:00, konkrétně se bude jednat o části pozemní komunikace č. 4932 v úseku mezi křižovatkou spojující pozemní komunikace č. 4941 a 4932 a křížení pozemní komunikace č. 4932 s Lipovským potokem. Uzavírání provozu části výše uvedené pozemní komunikace bude realizováno každodenně, s možností operativních úprav doby uzavření.

 

Složky integrovaného záchranného systému umožní vždy, v době od 7:30 do 8:30 hodin, průjezd autobusových spojů, které jsou uvedeny v aktuálním dopravním řádu.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA