Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Pobočka pošty na Ohradě zůstane zachována na úkor té v Rokytnici

date_range 20.Dub, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

V souvislosti s avizovaným zrušením tří poboček České pošty ve Vsetíně (Sychrov, Luh a Ohrada) jednalo vedení města se zástupci zmíněné společnosti s cílem zvrátit její záměr uzavřít pobočku na Ohradě, proti čemuž se postavilo v petici i na sedm stovek obyvatel. Z jednání vyplynulo, že tato pobočka zůstane nakonec zachována. Otázkou ale nově zůstává osud pobočky v Rokytnici, o něž se ještě povede diskuse.

 

„Výměnu uzavření pobočky v Rokytnici za Ohradu považuji pouze za malý kompromis. Pošty v okrajových částech Vsetína využívají i obyvatelé okolních obcí a jsou velmi potřebné. Mezi ně patří i pošta v Rokytnici. Naším argumentem při jednání se zástupci České pošty mimo jiné je také to, že budova hlavní pošty má nedostatečné prostory a také parkovací kapacity pro to, aby obsloužila ještě větší množství klientů než dosud. O zachování pobočky v Rokytnici proto budeme dále jednat,“ uvedl starosta Jiří Čunek (KDU-ČSL).
Dle sdělení České pošty měly být z důvodu optimalizace uzavřeny ve Vsetíně od 1. července letošního roku celkem tři pobočky: v Luhu, na Sychrově a Ohradě. Právě poslední zmíněná by ale měla být oproti původnímu záměru pošty zachována na úkor pobočky v Rokytnici. O jejím osudu však vedení města bude dále jednat s Českou poštou jednat.
-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA