Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Počasí komplikovalo o Vánocích dopravu na Valašsku

date_range 27.Pro, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Naklonění autobus u Semetína zachraňovaly tři traktory. Foto: HZS

Během 80 minut v sobotu 25. prosince odpoledne vyjeli hasiči k pěti nehodám, které měly ve Zlínském kraji souvislost s namrzlým povrchem silnic.

 

K první nehodě došlo kolem 14:38 hodin na Vsetínsku v místní části Rokytnice, kde autobus nemohl vyjet stoupání a došlo k jeho ujetí na zmrzlé vozovce. „Došlo při tom k poškození dvou osobních automobilů. V době nehody jelo v autobusu 5 cestujících. K zranění osob nedošlo. Po úpravě komunikace technickými službami autobus vycouval,“ uvedl mluvčí hasičů Roman Žemlička.

Autobus nemohl ve Vsetíně vyjet stoupání a poškodil při tom dva osobní vozy. Foto: HZS

Další tři nehody se staly Uherskohradišťsku a naštěstí se obešly bez zranění osob.

 

Pátá nehoda se stala kolem 15:56 hodin na Vsetínsku, a to za Semetínem u autobusové zastávky Na Mařičce. „Při našem příjezdu autobus jistily na lanech dva traktory. Bránily tak jeho převrácení, protože autobus měl na střeše tlakové nádrže s plynem. V době nehody jeli v autobusu 2 cestující. K zranění osob opět nedošlo. Velitel zásahu si povolal vyprošťovací automobil. Ještě před jeho příjezdem se na místo nehody dostavil třetí traktor. S jeho pomocí se podařilo autobus vytáhnout zpět na silnici,“ popsal mluvčí hasičů Roman Žemlička.

Naklonění autobus u Semetína zachraňovaly tři traktory. Foto: HZS

 

Bouralo se také na Štedrý den

 

U hraničního přechodu Střelná boural v pátek dopoledne osobní automobil tovární značky Audi, který sjel ze silnice do příkopu, narazil do stromu a zůstal převrácený na střeše.

Dopravní nehoda u Střelné. Foto: redakce

Dopravní nehoda u Střelné. Foto: redakce

Ve všech případech museli jet hasiči k nehodám se zvýšenou opatrností, protože silnice byly namrzlé.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA