Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Poděkování od vedení města pro Romana Petrůje a Milana Krčmáře

date_range 21.Pro, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Poděkování Romanu Petrůjovi. Foto: město Valašské Klobouky

Starostka města Valašské Klobouky Eliška Olšáková na letošním posledním zasedání městského zastupitelstva vyjádřila jménem všech zastupitelů poděkování dvěma bývalým jednatelům, kteří dlouhá léta stáli v čele městských společností. V průběhu roku odešel z vedení společnosti Výroba tepla Milan Krčmář a jednatelskou pozici Valašskoklobouckých služeb opustil Roman Petrůj. Oba pánové si dle vyjádření vedení města zaslouží uznání a poděkování za dlouholetou práci pro chod města a zajišťování kvalitních služeb občanům.

 

„Ráda bych poděkovala panu Romanu Petrůjovi, který pro Valašskokloboucké služby a pro město pracoval dvacet let. Cením si jeho ochoty, obětavosti a nasazení, například při bezesných nocích během sněhových kalamit, povodní a jiných mimořádných událostí. Děkuji také za spolupráci při zvládání náročných situací a úkolů, které z povahy technického zabezpečení všestranného provozu ve městě plynuly. Přeji mu na novém působišti hodně úspěchů a spokojenosti,“ uvedla starostka Eliška Olšáková. Roman Petrůj nastoupil do společnosti Valašskokloboucké služby v roce 2001 jako elektrikář, od roku 2006 přešel na práci technickohospodářského pracovníka. V roce 2007 začal zastávat funkci jednatele. Během jeho vedení se společnost mimo jiné certifikovala dle norem ISO, získala dotace na dva popelářské vozy a podstatně obměnila i vozový park.

Poděkování Milanu Krčmářovi. Foto: město Valašské Klobouky

„Poděkování náleží také Milanu Krčmářovi, který v městské společnosti Výroba tepla působil jako jednatel deset let. Zasloužil se mimo jiné o modernizaci kotelen a zbudování fotovoltaické elektrárny. Pro město zastával funkci energetického manažera, který měl na starosti dohled nad energiemi v městských budovách. Chtěla bych mu vyjádřit uznání za jeho pečlivost a dlouholetou spolupráci a na novém pracovišti popřát hodně štěstí a úspěchů,“ dodala Eliška Olšáková. Milan Krčmář nastoupil do společnosti Výroba tepla v roce 2011 a po celou dobu svého působení zastával jednatelskou pozici.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA