Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Podnikatelé převzali ocenění za svou činnost

date_range 20.Lis, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ocenění získala Veronika Ovesná, Karel Kolínek (vpravo) a firma ELCOMAT SERVICE, s. r. o. (zástupce Petr Kolínek, vlevo)

Ocenění pro úspěšné živnostníky i začínající podnikatele a také ceny za firemní filantropii a inovace byly ve Valašských Kloboukách předány v úterý 19. listopadu při čtvrtém ročníku akce Business Dinner. Živnostníkem roku se stal Karel Kolínek, včelař a výrobce medu a včelích produktů. Cenu za start-up obdržela díky svému cukrářskému projektu Veronika Ovesná. Za firemní filantropii byla vyzdvižena firma Zlínské stavby, a. s. a cenu za inovaci roku 2019 si zasloužila firma ELCOMAT SERVICE, s. r. o.

 

„Město Valašské Klobouky uděluje podnikatelům toto ocenění jako výraz uznání za jejich úspěšnou činnost a přínos pro rozvoj zdejšího podnikatelského sektoru. Jsme hrdí na živnostníky, kteří mají za sebou dlouholetou praxi s výbornými výsledky, a vážíme si také začínajících podnikatelů, kteří přišli se svým prvotním záměrem a vydali se správným směrem k jeho naplnění,“ vyjádřila starostka Eliška Olšáková. „Děkujeme rovněž firmám, které představily své projekty s významným inovačním potenciálem, a firmám, které při svém byznysu nezapomínají ani na společenskou zodpovědnost,“ dodala.

 

Cenu Živnostník roku 2019 obdržel Karel Kolínek z Nedašova, jehož včelí med a další včelí produkty jsou vyhlášené daleko za hranicemi regionu. Začínajícím podnikatelem roku 2019 se stala Veronika Ovesná z Valašských Klobouk, která je úspěšnou absolventkou krajské soutěže Můj první milion. Její cukrářská výroba zaměřená na moderní dorty s ovocem a jiné odlehčené dezerty nese značku Baked by Veronika.

 

Foto: Lenka Zvonková, celá fotogalerie ZDE

 

Ocenění za firemní filantropii náleží firmě Zlínské stavby, a. s., a to za developerský projekt nového bytového domu na ulici Luční, při jehož přípravě s radnicí spolupracovala na úpravě parametrů pro větší komfort obyvatel. Díky vytvoření 22 nových bytů také firma pomohla s řešením bytové situace v našem městě. Cenu Inovace roku 2019 získala firma ELCOMAT SERVICE, s. r. o., která rozjela výrobu dřevěné modulární architektury.

 

„Hlavním smyslem této akce, kterou spolupořádáme společně s CzechInvestem, je budování partnerství a podnikatelské komunity v našem regionu. Informujeme se o tom, co se děje a co se chystá, rozvíjíme potenciál spolupráce a snažíme se nacházet synergické efekty pro budoucí strategický rozvoj,“ uvedl Petr Kozel, jednatel Valašskoklobouckého podnikatelského centra.

 

Při společenském večeru v sále Valašskoklobouckého podnikatelského centra návštěvníci vyslechli také přednášku Pavla Nováčka z Univerzity Palackého v Olomouci, v níž přiblížil globální okolnosti klimatické změny a vlivy, které ji umocňují. Večer podbarvilo hudebním doprovodem Trio Con Amore. Jeden z jeho členů, Michal Pášma, přítomným představil i výstavu svých obrazů.

 

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA