Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Podzimní tipy ze Spa hotelu Lanterna

date_range 24.Zář, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Sychravé a unavené podzimní dny si přímo říkají o to, utéct pryč z města – do přírody, za klidem, odpočinkem a kvalitní relaxací. Ideální příležitost k tomu nabízí Spa hotelu Lanterna**** ve Velkých Karlovicích v Beskydech. Pro návštěvníky navíc připravil i několik novinek a zajímavých akcí.

Spa hotel Lanterna je díky komorní atmosféře, poloze stranou běžného ruchu a nabídce služeb ideálním útočištěm pro páry vyhledávající klidnou relaxaci v lůně přírody Beskyd. Okolí přímo vybízí k pěším a cyklistickým výletům, mj. ke třem okolním rozhlednám Miloňová, Sůkenická a Ztracenec nebo po novince – Fotostezce Valachy s tipy, jak fotografovat krásy přírody.

Bali masáž            Foto: Resort Valachy

Samotný hotel pak skýtá zázemí pro odpočinek díky relaxačnímu centru L-Spa s bazénem, saunovým světem a pestrou nabídkou masáží a obličejových ošetření. Třešinkou na dortu je osobní péče personálu a vynikající krajová gastronomie ve svěžím moderním pojetí s důrazem na regionální produkty. Nároční hosté mohou využít luxusní apartmány s vlastní vířivkou, infrasaunou a krbem, snídaně do postele nebo posezení u degustačního menu v zážitkové restaurace Vyhlídka.

Hosté mají v ceně i neomezený vstup do 3,5 km vzdáleného relaxačního centra Wellness Horal s termálními bazény, saunovými rituály a širokou škálou exotických masáží s rodilými terapeuty.

Podzimní novinky a další tipy – Spa hotel Lanterna

Podzimní pohlazení ve Spa hotelu Lanterna
V létě vystavujeme pokožku těla slunečním paprskům a při péči o ni dbáme především na to, abychom ji dobře hydratovali. Na podzim je ten pravý čas pokožku odměnit kvalitní výživou a regenerací a připravit ji na mrazivé zimní dny. Těmto potřebám je přizpůsobeno speciální ošetření těla a obličeje, které nabízí od října do prosince hotelový Beauty salon. Zahrnuje tlakovou masáž těla nahřátými kokosovými měšci s využitím 100%-ního kokosového oleje Pure Fiji, zábal v kokosovém másle s kokosovou dužinou, které vyživí a do hloubky ošetří pokožku těla, masáž dekoltu a obličeje teplým kokosovým měšcem a obličejovou masku. Ošetření prodchnuté uvolňující vůní kokosu trvá 80 minut.

Kouzlení z dýně v zážitkové restauraci Vyhlídka
Zážitková restaurace Vyhlídka ve Spa hotelu Lanterna každý měsíc nabízí jiné degustační menu připravené s využitím sezónně dostupných surovin. Tým šéfkuchaře Pavla Václavíka připravil na říjen čtyřchodové degustační menu Kouzelní z dýně, nabízející originální variace pokrmů s využitím této tradiční suroviny. Dýně pochází od místních pěstitelů z Valašska.Na listopad chystá restaurace Vyhlídka Zvěřinové hody a v období kolem Svatého Martina také tradiční Svatomartinskou husu a Svatomartinská vína.

Kouzlení z dýně            Foto: Resort Valachy

Noc bílých lanýžů ve Spa hotelu Lanterna – 19. 11. 2015
Jedinečný degustační večer v zážitkové restauraci Vyhlídka přinese jedinečnou ochutnávku pokrmů z čerstvých lanýžů z vyhlášené italské „lanýžové" oblasti Piemont. Vzácný bílý lanýž poprvé na Valašsku! K tomu degustace vín a dalších pochutin. Kuchaři Spa hotelu Lanterna se vypraví do Itálie, aby na piemontských trzích speciálně pro tuto příležitost vybrali ty nejlepší suroviny a přivezli je čerstvé až na valašský stůl.

Další zajímavá akce
24. 10. – BĚHEJ VALACHY – závod v terénním běhu se startem a cílem u hotelu Galik (300 m od Lanterny). Ideální příležitost spojit sportovní výkon s následnou relaxací.
20. – 22. 11. – Yoga wellness víkend s Lucií Rojas – během víkendu celkem 6 lekcí jógy a vegetariánská plná penze v ceně

Každou první sobotu v měsíci – Saunová noc ve Wellness Horal – koupání a saunování za svitu svíček až do půlnoci (hosté Spa hotelu Lanterna mají vstup zdarma)

Více informací: http://www.lanterna.cz/

-pr- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA