Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Pohádková cesta lesem se po dvouleté přestávce vrací

date_range 30.Kvě, 2022 featured_play_list Aktuality

Nejoblíbenější rodinná akce Resortu Valachy se po dvouleté „covidové“ přestávce vrací. Už tuto neděli 5. června se děti mohou ve Velkých Karlovicích opět těšit na tradiční Pohádkovou cestu lesem u hotelu Galik.

 

Na nenáročné trase v údolí Léskové malí návštěvníci narazí na oblíbené pohádkové a filmové postavy a budou s nimi plnit různé zábavné úkoly. Pomohou postavit domeček trpaslíkům s Leontýnkou, budou poznávat bylinky s Babkou Kořenářkou a stopy zvířat s Vinnetouem, zalyžují si s Krakonošem, posbírají s mravenečky korále pro Zlatovlásku a setkají se třeba i s Dlouhým, Širokým a Bystrozrakým, Uriášem s Petronelem z Anděla Páně nebo Princem a Večernicí.

 

V cíli je čeká doprovodný program: hry se žabákem Coquim, Gogen herní zóna, pohádkový fotokoutek, malování na obličej, zóna deskových a IQ her Mindok, ruličkové překvapení nebo ukázka práce řezbáře.

 

 

Na cestu lesem lze vyrazit kdykoli mezi 9:30 až 12:00. Akce se koná za každého počasí a vstupné na ni je dobrovolné.

 

Ve středu mají děti vstup za korunu do termálních bazénů

 

Pohádková cesta lesem není jedinou akcí, kterou Resort Valachy připravil pro děti jako symbolický dárek k jejich svátku.

 

Přímo v Mezinárodní den dětí, ve středu 1. června, mají děti vstup za korunu do termálních bazénů relaxačního centra Wellness Horal. Korunový vstup platí pro děti do 14 let při současném doprovodu dospělého (maximálně 3 děti na 1 dospělého).

 

Výlet s dětmi do Velkých Karlovic se dá navíc spojit i s další zábavou. V Resortu Valachy mají například Stezku portáše Maliny, která vede z úpatí na vrchol sjezdovky Razula a formou zábavných úkolů představuje zvířata beskydských lesů.

 

 

Na protějším svahu, nad hotelem Lanterna, je zase krátká zábavná Stezka valašských strašidel a od víkendu už je po opět v provozu Kulíškova naučná stezka u hotelu Horal, která přibližuje dětem zajímavosti přírody CHKO Beskydy očima kulíška – nejmenšího druhu sovy, který se vyskytuje právě v místních lesích.

 

Pro rodiny s dětmi také Resort Valachy připravil zábavný program Golf pro každého, který přináší jedinečnou příležitostí seznámit se s golfem a vyzkoušet si hru na jamku i odpalování na Golfovém hřišti Horal – hřiště to běžné veřejnosti zpravidla neumožňují. Letošní novinkou jsou i lekce tenisu u hotelu Horal a in-line bruslení na cyklostezce Bečva.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA