Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Pohár České pošty byl vylosován

date_range 29.Čvn, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Svůj los zná také Pohár České pošty, kam se z poháru hejtmana Zlínského kraje prokousali i fotbalisté Štítné nad Vláří vítězstvím ve finálovém duelu na zlínské Letné proti Luhačovicím. Fanoušci štítenského fotbalu se tak po letech dočkají opět derby Štítná versus Slavičín, neboť v úvodním předkole 14. července přiřkl los Štítňanům svého odvěkého rivala ze Slavičína. Pohárová utkání mohou vždy přinést řadu překvapení a v souboji účastníka 1. A třídy proti diviznímu Slavičínu se může stát cokoliv, velkým favoritem jsou ale hráči FC TVD.

Brumovští fotbalisté vyfasovali v předkole Poháru České pošty o něco těžšího soupeře, kterým je divizní nováček z Uherského Brodu. Slovácký tým oslavil v minulých dnech 120 let založení fotbalu ve městě, kterých se zúčastnili i bývalí druholigoví hráči Uh. Brodu z našeho regionu Alois Dekleva z Brumova a Jarda Smolek ze Slavičína – více zde.

Shodou okolností se o týden později v 1. kole utkají vítězové utkání ve Štítné nad Vláří a v Uherském Brodě a tak se náš region může těšit na další fotbalové derby a v dalším kole už na vítěze čeká nejspíše druholigová Karviná – více o losu Poháru České pošty najdete zde.

-koss-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA