Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Policisté dostali sedmnáct nových vozidel

date_range 25.Lis, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Policisté dostali sedmnáct nových vozidel, foto: PČR

V pátek dopoledne policisté Krajského ředitelství policie Zlínského kraje slavnostně převzali v Praze sedmnáct nových vozidel, které budou sloužit policistům v přímém výkonu služby a nahradí tak nejstarší služební vozidla.

 

Ihned po slavnostním předání, kterého se účastnil ministr vnitra Jan Hamáček i policejní prezident Jan Švejdar, vyrazili policisté s novými vozidly z Prahy do Zlína na svá obvodní oddělení, kde budou auta používat. Předání se účastnil i ředitel Krajského ředitelství policie Zlínského kraje plk. Jaromír Tkadleček.

 

Policisté dostali sedmnáct nových vozidel, foto: PČR

 

Jedná se o Škodu Octavii combi v barevném provedení Policie České republiky s pohonem 4×4 o výkonu 140 kW, objemu motoru 2.0 a s automatickou převodovkou. „Nebudou to jediná nová vozidla v našem kraji, v následujících měsících bude náš vozový park rozšířen o dalších 18 nových vozidel stejného typu, která budou určena policistům z prvosledových hlídek a policistům na dopravních inspektorátech,“  uvedla mluvčí policistů Lenka Javorková.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA