Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Pohon stage na 11 years of JZD promotion

date_range 31.Pro, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
Je tomu již 10 let co se agentura JZD promotion stará o klubové dění na Valašsku. 11 rok svého působení na scéně oslaví opět ve velkém stylu, takže se v sobotu 20. února ve Valašských Kloboukách všichni dočkají techno legendy Oscara Mulera. Co je však důležité, tak zde bude tentokrát připraven i druhý stage, který dostala na starost Pohon crew. Toto spojení je logické, protože i když tato parta dnes působí hlavně v Brně, kde se stará hned o několik pravidelných večírků (třeba úspěšná Vendeta, fanoušky breakbeatu oblíbený BreakMatch nebo slušně se rozjíždějící klubovka DnB Muzejka), tak stejně jako JZD promotion, má své kořeny právě na Valašsku. Pro dramaturgii druhého stage proto nemohl být vybrán asi nikdo povolanější. Na všechny zde čeká průřez prakticky celým spektrem zlomené elektronické hudby, kde bude samozřejmě kladen důraz na drum´n´bass a breakbeat. Těšit se ale příchozí můžou i na výlety do electra, bassline a dubstepu. Stejně bohatý je seznam vystupujících, čítající djs Marcco, UfO, Romitronic, Golly, Spool, Parabot a Kotlyk, plus JéZeĎáci Mooka a Styrax. Atmosféru navíc dotvoří TVN crew, která zahltí vaše vizuální smysly videoprojekcí.
 

Foto

foto archiv JZD Promotion

 
„Jelikož je tady konec roku, chtěl bych všem našim kamarádům, promoterům, djům a v neposlední řadě i clubberům, touto cestou poděkovat za přízeň a do nového roku 2010 popřát za celou naši JZD crew, vše nejlepší, hodně zdraví, štěstí, lásky a v neposlední řadě hodně dobré muziky. Na našich parties v roce 2010 nashledanou," popřál předseda JZD promotion Martin Liška.
 

11 years of JZD promotion:

20.02.2010 – Valašské Klobouky, KD Klobučan

Main stage: Oscar Mulero (Warm Up Recordings, Spain), …..etc.

Pohon stage: Marcco, UfO, Romitronic, Golly, Spool, Parabol, Kotlyk, Mooka, Styrax.

Projekce TVN crew

www.jzdpromotion.cz

 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA