Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Pojďte na vycházku do krajiny se sochami, Naokolo Hostětína

date_range 25.Kvě, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Foto: Centrum Veronica Hostětín

Netradiční nedělní odpoledne – procházku magickou krajinou Bílých Karpat, při které  budou návštěvníci zkoumat záhadu Kočičího hrádku, slasti a strasti životů našich pradědečků a zvuky lesa, připravilo Centrum Veronica Hostětín. V neděli 26. května 2019 se uskuteční v Hostětíně již 8. jarní otevírání stezky „Naokolo Hostětína”.

 

Zahájení akce proběhne ve 13:30 hodin v přírodní zahradě Centra Veronica – jak jinak než slavnostním přípitkem oblíbeným hostětínským biomoštem.

 

Stezka, na kterou se účastníci poté vydají, je bude provázet působivou místní krajinou i tím, jak kdysi vypadal zdejší život. Ať již při práci či oslavách. Každé místo má své historické názvy a pověsti, které si už dnes málokdo pamatuje. Trasa vede až k pramenu Kolelače, potoka protékajícího Hostětínem, k výhledu na Šanov nebo Pitín a k tajemnému Kočičímu hrádku. Během putování po stezce se návštěvníci setkají například se Sovou a Strážcem, některými z dřevěných soch, které lemují okolí Hostětína.

 

Akce je vhodná i pro rodiny s dětmi, bez kočárků. Středně náročná trasa stezky je dlouhá 6,5 kilometru, ale děti se mohou odpojit i dříve a cestu si zkrátit.

 

Plakát akce ZDE.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA