Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Pojeďte v sobotu 16. června Bike Valachy

date_range 04.Čvn, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Zúčastněte se oblíbeného závodu horských kol BIKE VALACHY! Akce oblíbená nejen mezi dospělými sportovci, ale i u dětí, se uskuteční v sobotu 16. června ve Velkých Karlovicích.

Do závodu, který se koná jako třetí akce seriálu VALACHY TOUR, se můžete registrovat na www.valachytour.cz. Při přihlášení předem činí zvýhodněné startovné 400 korun pro dospělé a symbolických 50 korun pro děti.

 Biky Valachy

Start i cíl je u hotelu Galik. Dospělí závodníci mají na výběr dvě trasy. Delší varianta obnáší 38 km s převýšením 1 300 metrů. Lehčí trasa nabídne 20 km a 660 metrů převýšení.

Pro děti budou dle věku připraveny závody v sedmi kategoriích na různě dlouhé vzdálenosti – od 100 metrů pro děti do čtyř let až po 8 kilometrů pro nejstarší školáky.

Vítězové si mezi sebe rozdělí finanční odměny 15 tisíc korun a hodnotné dárky od sponzorů.

 Bike Valachy

A pozor! Nezapomeňte se už nyní registrovat i do dalšího závodu Valachy tour – do legendárního triatlonu VALACHY MAN, který se koná v pátek 3. srpna na Balatonu v Novém Hrozenkově.

Připraveny budou opět dvě trasy různé náročnosti s kombinací plavání, kola a běhu. Delší trasu je možné absolvovat i ve štafetě. A samozřejmě nebudou chybět ani dětské závody.

VALACHY MAN bývá tradičně vyprodán, proto doporučujeme neváhat a registrovat se už nyní.

www.valachytour.cz

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA