Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Pokusil se okrást seniorku, ta se bránila, vážně ji zranil

date_range 26.Dub, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto: archiv redakce

Nedávno jsme informovali o incidentu na Vsetíně, při kterém použili policisté varovné výstřely (více zde Na Vsetíně se střílelo. Mladý muž utíkal z budovy soudu). Nyní policisté zveřejnili informace z jakého důvodu byl tento mladý muž u soudu.

 

V předešlých dnech obvinili krajští kriminalisté ze zvlášť závažného zločinu loupež dvacetiletého muže ze Vsetína, který počátkem dubna u jednoho z bytových domů ve Valašském Meziříčí oloupil osmdesátiletou seniorku.

 

„Starou paní si vyhlédl ve chvíli, kdy se vracela z nákupu. U vchodových dveří do paneláku se jí pak pokusil vytrhnout tašku. Seniorka se však bránila, a proto ji pachatel zezadu chytil do kravaty za krk a strhl ze schodů na zem. Oběť se při tom vážně zranila. Poté lupič i s taškou utekl,“ popsala mluvčí policistů mjr. Mgr. Simona Kyšnerová.

 

Koncem minulého týdne se policistům podařilo pachatele vypátrat. V sobotu rozhodla soudkyně Okresního soudu ve Vsetíně o uvalení vazby na obviněného. Za tuto trestnou činnost mu hrozí až dvanáct let vězení.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA