Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Policejní akce přistihla 43 řidičů pod vlivem alkoholu

date_range 01.Kvě, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto: PČR

Výsledky dvoudenní dopravně bezpečnostní akce zaměřené na kontrolu zákazu řízení pod vlivem alkoholu nejsou z hlediska bezpečnosti v silničním provozu zrovna příznivé.

 

Jak ve středu, tak i ve čtvrtek kontrolovaly policejní hlídky od brzkých ranních hodin řidiče napříč celým Zlínským krajem. „Ve středu do desáté hodiny dopoledne hlídky zastavily 24 řidičů, u nichž byl následně zaznamenán pozitivní výsledek dechové zkoušky na alkohol. Ve dvou případech řidiči nadýchali více než jedno promile (1,5 a 1,28 promile) a jsou podezřelí ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky,“ uvedl mluvčí policistů Petr Jaroš.

 

Podobné výsledky byly i o den později. Ve stejném časovém období policisté odhalili 19 řidičů pod vlivem alkoholu. V jednom případě se opět jednalo o podezření na spáchání trestného činu (1,07 promile).

 

Vzhledem k tomu, že policisté během dvoudenní akce zjistili 43 řidičů pod vlivem alkoholu, budou i v následujících dnech silniční kontroly se zaměřením na alkohol více než pravděpodobné.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA