Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Policie hledá muže, který vykrádá sklepy panelových domů

date_range 26.Lis, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Policie hledá muže, který vykrádá sklepy

Vsetínští kriminalisté pátrají po muži, který vykradl ve Vsetíně v Luhu několik sklepů. Jeden ze svědků, který pachatele zahlédl, dokázal muže natolik popsat, že ve spolupráci s kriminalisty vytvořil portrét hledaného muže.

 

K vloupání došlo před několika dny na ul. Jasenická, kde zloděj po násilném vniknutí ze sklepů odcizil autorádio, padesátilitrový hrnec na zelí a další věci. „V případě, že by muže na fotografii někdo poznal, ať volá linku 158 nebo zajde na kterékoli obvodní oddělení policie,“ vyzvala mluvčí policistů Lenka Javorková.

 

Pachateli hrozí za trerstný čin krádež vloupáním a porušování domovní svobody v případě dopadení a prokázání viny s ohledem na nouzový stav až osmiletý trest odnětí svobody.

 

Poznáte muže na portrétu?

 

„V souvislosti s vloupáním do sklepů upozorňujeme, aby si lidé všímali pohybu cizích osob v bytových a panelových domech, aby řádně uzamykali a pravidelně kontrolovali společné sklepní prostory i své sklepní kóje,“ dodala Javorková.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA