Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Policie hledá svědky dopravní nehody

date_range 26.Lis, 2014 featured_play_list Aktuality

 

V pátek 14. listopadu v 16.05 hodin v části obce Brumov Bylnice, místní části Sidonie přepadl pětačtyřicetiletý řidič jízdního kola přes řídítka a způsobil si těžké zranění.

Havárie se stala při jízdě z kopce v části obce Sidonie ve směru od Brumova Bylnice. „Cyklista se při projíždění vesnicí lekl protijedoucího auta značky Fiat vyjíždějícího z mírné zatáčky, které řídila jednapadesátiletá žena. Následkem úleku začal prudce brzdit a přepadl přes řídítka svého jízdního kola," popsala událost mluvčí zlínských policistů Monika Kozupmlíková.

Ke střetu mezi autem a jízdním kolem nedošlo. Žena v protijedoucím vozidle ihned zavolala policii a záchrannou službu a zůstala na místě nehody. Policisté u muže dechovou zkouškou vyloučili požití alkoholu před jízdou a záchranáři jej odvezli s těžkým zraněním do nemocnice.

„Žádáme případné svědky, kteří se v uvedenou dobu pohybovali na místě nehody, aby kontaktovali policisty na lince 158 kvůli důkladnému prošetření dopravní nehody," dodala Kozumplíková.

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA