Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Policie hledá ženu, která vzala u pokladny cizí peněženku

date_range 16.Bře, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Tato žena je v hledáčku policistů. Foto: PČR

U pokladny vzala cizí peněženku. Teď je v hledáčku policistů.

 

Dne 14. března krátce před jedenáctou hodinou dopoledne přišla jedna ze zákaznic prodejny drogerie ve Vsetíně o svou peněženku. Žena ji nechala ležet na pásu pokladny, a zatímco si skládala nakoupené zboží do kočárku, s peněženkou z obchodu odešla již jiná paní.

 

I když v peněžence nebyla žádná velká hotovost, přišla nepozorná žena mimo jiné i o osobní doklady či platební karty. „Policisté věc šetři pro podezření ze spáchání trestného činu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, za což lze v krajním případě uložit až dvouletý trest odnětí svobody,“ uvedl mluvčí policistů Petr Jaroš.

 

Foto: PČR

 

Vzhledem k tomu, že se ženu na snímku prozatím nepodařilo ztotožnit, policie ženu vyzývá, aby je sama zkontaktovala. „Zároveň žádáme veřejnost o pomoc se ztotožněním mladé ženy. Jakékoliv informace přijmeme na kterékoliv policejní služebně či prostřednictvím bezplatné linky 158,“ dodal Petr Jaroš.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA