Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Policie pátrá po Davidu Sovjákovi

date_range 20.Pro, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Policie pátrá po Davidu Sovjákovi

Od čtvrtka odpoledne policie pátrá po dvaatřicetiletém muži žijícím momentálně v obci Hvozdná na Zlínsku, který odešel z bytu od své matky v Otrokovicích včera v poledne a od té doby o sobě nepodává žádné zprávy. Mobilní telefon u sebe nemá.

 

Muž je vysoký asi 180 cm, má štíhlou postavu, světle hnědé vlasy, na bocích vystříhané, modré oči. Na levém předloktí má vytetovaného robota, na hlavě nosí tmavou kšiltovku. V době odchodu měl na sobě zimní maskáčovou bundu, pod ní mikinu tmavé barvy a tmavé rifle.

 

Muž by se mohl pohybovat v Otrokovicích, ve Hvozdné nebo u obce Žlutava u Napajedel. Není ale vyloučeno, že odcestoval. Rodina má obavu o jeho život. Pokud muže na fotografii uvidíte nebo o můžete podat jakékoli informace vedoucí k jeho vypátrání, volejte, prosím, linku tísňového volání policie – 158.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA