Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Policie pátrá po nemocném muži

date_range 28.Bře, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Policie ČR pátrá po třiačtyřicetiletém muži jménem Ivan Zubíček, který trvale bydlí v Kateřinicích čp. 265. Jedná se o psychicky nemocného člověka, který trpí schizofrenií a měl by brát předepsané léky, které podle matky neužívá.

Pan Zubíček odešel z domu včera večer po hádce s matkou, která mu zavolala rychlou záchrannou službu, aby vyřešila jeho rozrušený stav. Když muž uviděl přijíždějící záchranku, z domu utekl. Policisté ho začali ihned hledat. Zorganizovali pátrací akci za účasti policistů ze Vsetína, Jablůnky, dopravního inspektorátu, kriminální služby a psovodů. Do akce se zapojili i policisté ze soudního kroměřížského okresu, konkrétně z obvodního oddělení v Bystřici pod Hostýnem.

„Během několika hodin jsme propátrali okolí Kateřinic směrem na Troják. Akce byla dnes v jednu hodinu v noci ukončena, muže se nám najít bohužel nepodařilo, i když jsme zaznamenali několik stop ve sněhu, po kterých jsme šli. Pohřešovaný byl naposledy spatřen včera v jedenáct hodin večer v katastru obce Hošťálková, konkrétně na křižovatce Držková-Troják," informovala tisková mluvčí vsetínské policie Lenka Javorková.

Třiačtyřicetiletý Ivan Zubíček (foto PČR Vsetín) 

Popis pohřešovaného: 170-175 cm vysoké, vychrtlé postavy. Má modré oči a vystouplé lícní kosti. Nos má špičatý a zahnutý na stranu. Jeho vlasy jsou krátké a prořídlé, česané na patku. Barva vlasů je hnědá. V době odchodu z domu měl na sobě oblečené kalhoty a hnědou zimní tříčtvrteční bundu s potiskem zelených lístků. Na nohou měl hnědé vyšší kozačky na zip. „Pohřešovaný muž chodí rychle, roztěkaně, spíš se jedná o mírný klus," doplnila mluvčí.

Pan Zubíček má u sebe sportovní tašku přes rameno, která je světlé, modrošedé barvy. Dále by měl mít u sebe doklady a menší finanční hotovost. Je to člověk, který rád cestuje. Před měsícem odjel na několik dní do Francie, aniž by o tom někomu řekl. Po několika dnech se sám vrátil.

Zmizelý muž není nebezpečný pro okolí, maximálně u něj hrozí verbální útok.

„Po muži jsme vyhlásili celostátní pátrání. Žádáme veřejnost, aby nás kontaktovala na lince 158, pokud tohoto muže někde spatří," dodala Javorková.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA