Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Policie pátrá po pachateli, který posprejoval fasádu domu

date_range 26.Kvě, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

Policisté z Valašských Klobouk pátrají po pachateli trestného činu poškození cizí věci, který v noci ze středy 13. května na čtvrtek 14. května 2020 postříkal fasádu rodinného domu ve Valašských Kloboukách nečitelnými nápisy vyhotovenými jasně červenou barvou.

 

„Majitel rodinného domu viděl fasádu bez znečištění naposledy ve středu ve 21 hodin, ráno po šesté hodině si potom jeho soused všiml nepřehlédnutelných obrazců, které se na jedné ze stěn fasády na domě objevily během noci. Škoda je předběžně odhadnuta na deset tisíc korun. Za trestný čin poškození cizí věci by pachatel mohl strávit až jeden rok za mřížemi,“ uvedla mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

 

Policisté žádají také případné svědky, kteří si všimli podezřelého člověka, jež se v noci ze středy na čtvrtek pohyboval na konci ulice Luční ve Valašských Kloboukách, aby se ozvali na linku tísňového volání policie – 158.

 

Stejnou noc došlo k podobnému incidentu v ulici Na Kopci

 

Majitelé na to přišli ráno na druhý den okolo deváté. Na vratech od garáže a plotě se objevily podobné malby jako kousek nad nimi v ulici Luční. Podle stejného podpisu sprejera usuzují, že se jedná o toho samého pachatele.

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA