Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Policie pátrá po sedmnáctiletém chlapci

date_range 28.Bře, 2019 featured_play_list Aktuality

Po oznámení rodiny pátrá policie po sedmnáctiletém chlapci ze Zlína, který v úterý ráno odešel z domu, a od té doby o něm jeho blízcí nemají žádné zprávy. Mobilní telefon u sebe nemá. Chlapec studuje první ročník střední školy, od úterý ale ve škole nebyl.

 

Chlapec je vysoký asi 190 cm, má hubenou postavu, hnědé vlasy a šedomodré oči. Měl by nosit brýle, ale z domu si je nevzal. Na sobě by měl mít oblečené černé kalhoty a mikinu s kapucí, na nohou obuté světle šedé tenisky značky Adidas. Na pravé paži má tetování s motivem růže o velikosti 12 cm. Podle předběžných informací by se mohl pohybovat ve Zlíně nebo v Olomouci.

 

Pokud chlapce na fotografii spatříte, kontaktujte, prosím, kterékoli oddělení policie nebo linku tísňového volání policie – 158.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA