Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Policie v Horní Lidči má nové sídlo

date_range 29.Lis, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Ve středu 28. listopadu v 10 hodin dopoledne byla slavnostně otevřena zrekonstruovaná budova – nové sídlo Obvodního oddělení Policie ČR Horní Lideč. Na slavnostní otevření budovy, stojící poblíž vlakového nádraží přijel náměstek Krajského ředitelství policie Zlínského kraje plk. JUDr. Jaroslav Vaněk a vedoucí Územního odboru Vsetín plk. Mgr. Bohdan Varyš. Pozvání přijali starostové a ředitele školských zařízení, se kterými hornolidečtí policisté spolupracují.

Horní Lideč č.p. 18 – to je nynější adresa Obvodního oddělení Policie ČR Horní Lideč. Na tomto oddělení pracuje 13 policistů pod vedením npor. Bc. Marka Kamenčáka. Policisté mají na starosti 14 obcí.

foto PČR Vsetín    více fotek Michal Burda Valašský deník

Od roku 1997 působili v tomto objektu policisté z Referátu cizinecké policie zabezpečující železniční hraniční přechod Horní Lideč. V rámci reorganizace policie v roce 2008 cizinecká policie částečně budovu opouští a objekt je spravován Správou logistického zabezpečení Policejního prezidia. V roce 2010 získává objekt Krajské ředitelství policie Zlínského kraje, které budovu postupně rekonstruuje. V roce 2011 probíhá výměna oken a střechy, v roce 2012 v rámci projektu P1000 je vybudováno koordinační a komunikační centrum, které bylo dnes slavnostně otevřeno. Hornolidečtí policisté působili od poloviny 80. let až do současnosti v budově v centru obce Horní Lideč.

Přejeme tamním policistům, aby se jim na novém působišti dařilo!

Lenka Javorková

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA