Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Policie zadržela ve Valašských Kloboukách 31 běženců

date_range 24.Kvě, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto: archiv redakce

V pátek 20. května odpoledne zajistili ve Valašských Kloboukách policisté z cizinecké policie celkem 31 běženců.

 

Jak se později ukázalo, tak všichni pocházeli ze států Blízkého východu, byli bez dokladů totožnosti i bez cestovních dokladů.  „Několika podivných osob si všimli policisté prvosledové hlídky z Valašských Klobouk při své běžné činnosti. Rozhodli se je zkontrolovat. Zjistili, že jsou všichni bez dokladů určujících jejich totožnost, i bez cestovních dokladů. Přivolali proto policisty z cizinecké policie i z dalších oddělení Zlínského kraje, kteří během odpoledne ve Valašských Kloboukách a okolí dohledali celkem 31 cizinců bez patřičných dokladů,“ popsala mluvčí policistů Monika Kozumplíková.

 

Během víkendu se za pomoci tlumočníků jednotlivé případy řešily a zjišťovalo se, zda jsou tito cizinci na našem území oprávněně. Převážně se jednalo o dospělé muže. „Mezi běženci byla jedna žena a jeden nezletilý chlapec s rodinným příslušníkem. Migranti byli rozděleni do cel v celé republice, ve Zlíně jich zůstalo 6. Vyřešeni byli v rámci správního řízení policisty cizinecké policie,“ dodala pro server regionvalassko.cz Monika Kozumplíková.

 

V úterý 24. května policisté zadrželi dalších 36 běženců u Štítné nad Vláří více ZDE.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA