Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Policisté pátrají po třicetileté ženě

date_range 26.Úno, 2013 featured_play_list Aktuality

 

V pondělí 25. února okolo půl šesté večer odešla z Domu sociálních služeb v Návojné na Valašskokloboucku třicetiletá Andrea Valentová.

„Jelikož to není její první útěk a téměř vždy vedly stopy na Vsetínsko, předpokládáme, že i tentokrát má žena namířeno právě tam. Pohřešovaná žena byla naposledy spatřena v Brumově-Bylnici v pondělí večer," uvedl policista Petr Jaroš.

Štíhlá, asi 165 cm vysoká žena by měla mít oblečeny modré riflové kalhoty a tmavou, zřejmě černou bundu. Nápadným poznávacím znamením je i chůze, neboť napadá na pravou nohu, na které má po amputaci části končetiny protézu.

„Jakékoliv informace, které by policistům pomohly k vypátrání hledané ženy, mohou lidé sdělit na lince 158 nebo na kterékoliv policejní služebně," dodal Petr Jaroš.

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA