Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Policisté se zaměřili na rychlost řidičů

date_range 28.Čvn, 2017 featured_play_list Aktuality

 

324 řidičů, kteří překročili povolenou rychlost, přistihli policisté během čtyřdenní dopravně bezpečnostní akce, která proběhla v uplynulých dnech ve Zlínském kraji a byla zaměřená právě na dodržování předepsané rychlosti.

„Dopravní policisté zastavili a zkontrolovali 1 286 vozidel a zjistili 350 dopravních přestupků, z nichž naprostá většina byla překročení rychlosti. Ve zbylých 26 případech se jednalo o alkohol za volantem, nevyhovující technický stav a jízda bez dálniční známky," informovala mluvčí zlínských policistů Lenka Javorková.

Foto Policie ČR

Nejčastější porušení rychlosti v obci bylo podle dopravních policistů kolem 70 km/h. Nejvyšší rychlost v obci pak naměřili řidiči v Poličné – 87 km/h. Mimo obec, na silnici I/50´v Buchlovských kopcích zastavili policisté řidiče, který jel ve směru na Starý Hrozenkov rychlostí 135 km/h. Na dálnici D 55 jsme naměřili nejvyšší rychlost 167 km/h.

„Dopravně bezpečnostní akce budou ve Zlínském kraji pokračovat i v následujících měsících," dodala Javorková.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA