Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Policisté vytáhli z náhonu bezvládné tělo

date_range 27.Srp, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
V pátek 27. srpna během dopoledne oznámil na linku 158 náhodný cyklista, že v korytě náhonu blízko zimního stadionu na Lapači ve Vsetíně leží tělo. Svědek události se domníval, že je muž mrtvý. Z vody, kde je asi půl metru hloubka, mu totiž byla vidět pouze hlava.

„Policisté okamžitě vyjeli na místo. Po příjezdu k náhonu naproti zahradnictví neváhali a skočili pro tělo do vody. Záchranná akce se zdařila. Když muže z vody vytáhli, zjistili, že ještě žije. Dýchal, ale nekomunikoval," popisuje dramatické okamžiky policijení mluvčí Lenka Javorková. Po krátké chvíli na místo přijela rychlá záchranná služba, která převzala zcela ztuhlé tělo muže do své péče.

 
Policisté však žili s dobrým pocitem, že zachránili člověka, bohužel jen chvíli. Muž v nemocnici krátce na to zemřel. „Zjistili jsme, že se jedná o třiapadesátiletého bezdomovce, který v současné době přebýval v azylovém domě ve Vsetíně," doplnila Javorková. Za jakých okolností muž do vody spadl prozatím policie neví.
 
-red-
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA