Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Policisté žádají o pomoc se ztotožněním dvou osob

date_range 03.Čvc, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Totožnost muže a ženy není dosud známa, foto: PČR

Vsetínští policisté vyšetřují odcizení více než třicetitisícové hotovosti, která ve čtvrtek 2. června zmizela z uzamčeného rodinného domu ve vsetínské místní části Potůčky.

 

Prozatím neznámý pachatel do domu vlezl pravděpodobně otevřeným oknem, a to v momentě, kdy se majitel nacházel v dílně u domu. To bylo přibližně někdy mezi 17. a 18. hodinou.
Právě v této době se nedaleko místa činu nacházela dvojice osob, která by vyšetřujícím policistům mohla poskytnout důležité informace.

 

„Totožnost muže a ženy není dosud známa a proto se s žádostí o spolupráci obracíme i na veřejnost. Jakékoliv informace týkající se výše uvedeného skutku či informace, které by vedly ke ztotožnění dvojice osob pohybujících se nedaleko místa činu, přijmeme na kterékoliv policejní služebně nebo prostřednictvím bezplatné linky 158,“ vyzval mluvčí vsetínských policistů Petr Jaroš.

 

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi