Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Policisté zajistili ve Svatém Štěpáně desítky migrantů

date_range 20.Zář, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Migranti zadržení ve Svatém Štěpáně. Foto: se svolením autora

Během úterý zajistili cizinečtí policisté ve Zlínském kraji celkem 139 nelegálních migrantů, z toho 57 jich bylo zachyceno ve Svatém Štěpáně.

 

„Cizinečtí policisté zajištěné migranty převezli do migračního pointu v Holešově, kde je evidujeme, provádíme identifikační úkony, zjistíme totožnost a poté jim vydáme výjezdní příkaz na třicet dnů, aby opustili naše území nebo se mohou přihlásit na Odboru azylové a migrační politiky MV, kde požádají o vízum,“ uvedla pro server regionvalassko.cz mluvčí policistů mjr. Mgr. Simona Kyšnerová .

 

Čísla tranzitní nelegální migrace na území České republiky vypovídají o stále rostoucím počtu tranzitujících cizinců. Stále však platí, že Česká republika není pro tyto cizince cílovou zemí a možnosti požádat o mezinárodní ochranu na našem území, téměř výhradně nevyužívají.

 

Migranti zadržení ve Svatém Štěpáně. Foto: se svolením autora

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA