Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Poliklinika dokončila opravu vstupních dveří a stěn

date_range 07.Kvě, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Nová vstupní stěna do budovy polikliniky. Foto: město Valašské Klobouky

Návštěvnickou veřejnost i zdravotnický personál přivítají na Valašskokloboucké poliklinice kompletně zrekonstruované vchody. V průběhu dvou měsíců se podařilo obnovit všechny vstupní dveře a stěny do tzv. staré budovy i do její přístavby. Hlavní vchody díky tomu získaly automatické otevírání a komfortní vzduchové clony s ohřevem. Renovované jsou i podlahy a stěny vstupních prostor, které prosvětlila nová výmalba, nátěry a úsporné LED osvětlení. Stavební práce pak završila obnova venkovních fasád.

 

„V rámci rekonstrukce dveří jsme zprovoznili také nový přístupový systém, který řídí jejich automatické otevírání a zavírání podle předem nastaveného režimu. Ve všedních dnech od 6 do 17 hodin jsou otevřeny všechny vchody, mezi 17. a 18. hodinou a při ordinační době lékařské pohotovostní služby je k dispozici vchod B1 vedoucí na pohotovost,“ popsal princip Aleš Fiala, ředitel Valašskokloboucké polikliniky. Pro zlepšení orientace návštěvníků v areálu jednotlivé vchody nově nesou označení písmeny A – E.

Nový vstup B. Foto: město Valašské Klobouky

„Stavební práce probíhaly za plného provozu, a tak bych rád poděkoval všem pacientům a návštěvníkům, personálu ambulancí i zaměstnancům polikliniky za trpělivost. Rovněž děkuji dodavatelským firmám za spolupráci při koordinaci veškerých aktivit. Protože realizovat stavební a montážní zásahy za plného provozu, navíc s nutností postupného uzavíraní a znovuotevírání jednotlivých vstupů, to bylo pro všechny velkou výzvou,“ vyjádřil Aleš Fiala.

 

Při rekonstrukci se také počítalo se stavební přípravou na další fázi modernizace, a to plánovanou instalaci kamerového systému, který by měl výhledově monitorovat okolí obou budov.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA