Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Poliklinika dostane nové dveře s automatickým otevíráním

date_range 24.Úno, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Valašskokloboucká poliklinika. Foto: archiv redakce

V nadcházejících dnech se do areálu Valašskokloboucké polikliniky vrátí stavební ruch. Po nedávné bezbariérové úpravě chodníku a přístupového prostoru před hlavní budovou nyní pokračuje druhá fáze, při níž dojde k výměně vchodových dveří jak do nové, tak do staré budovy polikliniky. Stavební práce budou probíhat za provozu, takže budou některé vchody postupně uzavírány a návštěvníky bude o bezpečném přístupu informovat orientační systém.

 

„Zastaralé vstupní stěny nahradíme novými celoprosklenými stěnami z hliníkových profilů, které budou splňovat současné tepelně-izolační požadavky. Hlavní vchody do obou budov dostanou dveře s automatickým otevíráním, vedlejší vchody na pohotovost a od ulice Dlouhá budou mít klasická dveřní křídla. U dveří nově přibude také vzduchová clona s ohřevem, která příchozím zajistí ještě komfortnější vkročení do interiéru polikliniky,“ sdělil Aleš Fiala, ředitel Valašskokloboucké polikliniky.

Vstup do nové budovy a na pohotovost před rekonstrukcí

„Rekonstrukce by měla podle projektové dokumentace trvat přibližně 10 týdnů, ale stavební firma přislíbila, že se bude snažit zkrátit tuto dobu na minimum. Prosíme návštěvníky o zvýšenou opatrnost a předem děkujeme za trpělivost s omezeními, která s sebou stavba ponese,“ dodal ředitel.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA