Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Pomoc z Valašska dorazila na dětskou hemato-onkologii

date_range 28.Pro, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Předání daru dětské hemato-onkologii Olomouc

Pátým rokem u nás na Valašsku organizuje Michaela Fojtíková a Kristina Miklasová z Nedašova pomoc pro dětskou hemato-onkologii Olomouc a to tak, že přijímájí objednávky na adventní věnce, které vyrábí na této klinice personál, rodiny nemocných dětí, floristé a dobrovolníci. Tuto akci zaštiťuje nadace Šance. Vybrané peníze slouží malým pacientům a jejich rodinám.

 

„V loni jsme tuto akci trochu pozměnili a chtěli jsme pomoct ještě více a proto jsme oslovili sponzory  a věncování se uskutečnilo tady na Valašsku. Letošní věncování díky pandemii COVID-19 nemohlo proběhnout v podobě tvoření věnečků. Tuto akci podpořili i letos sponzoři, díky nim jsme  nakoupili potřebné věci na výrobu. Tyto nakoupené věci nám zůstávají na tvoření do příštího roku,“ uvedla Michale Fojtíková.

 

Letos byla možnost akci podpořit pouze finančně nebo materiálně (plenky, hračky…). Organizátorky jsou vděčny, že i bez adventního věnečku se našlo hodně lidí, kteří bez váhání ochotně přispěli a jako předešlé roky poslali své peníze do Olomouce. Vybrané peněžní i materiální dary osobně předali v Olomouci  dne 13. 12. 2020. Pro malé pacienty a jejich rodiny je to velká pomoc v jejich náročném životním období.

 

„Tímto bychom chtěli poděkovat všem sponzorům a Vám, kteří jste se i letos do této akce zapojili a tuto akci podpořili. Letošní vybraná částka je 68530 Kč. Věříme, že příští rok bude situace příznivá a my se sejdeme u tvoření adventních věnců za pomoci dobrovolníků a budeme rádi za každého nového zájemce o adventní věnec na podporu dětské hemato-onkologie Olomouc,“ dodala Kristina Miklasová.

 

SPONZOŘI: NTS Prometal Machining, s.r.o., Květinářství Chlupáčková, Stravování Trčka, Obchod U NÁS, Orsák autoopravna, Ekofiltr spol.s.r.o. Divnice, Barvy-laky Stanislav Růžička, Mudr. Michaela Múdrá,Kamil Macek, Zlínprofi s.r.o. Uherský Brod, Michaela Vaňková kadeřnictví, stavebniny Bureš, Slavičín-Hrádek

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA