Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Pondělní testování žáků odhalilo na Vsetíně dva pozitivní případy

date_range 13.Dub, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Reprofoto RT

V posledních dnech registrovalo vedení města Vsetín stížnosti a nesouhlas některých rodičů k otázce testování dětí při jejich návratu do školských zařízení. Objevovaly se i výzvy k tomu, aby město jako zřizovatel škol a školek nařídilo jejich ředitelům, aby děti ve školách netestovali.

 

„Ač obavy rodičů z testování dětí chápeme, je potřeba zdůraznit, že se jedná o nařízení Ministerstva zdravotnictví České republiky a město jej nemůže ignorovat a bojkotovat. Přes veškerou argumentaci platí presumpce správnosti a zákonnosti mimořádných opatření a tyto může zrušit pouze soud. Odpovědností města je dodržování aktuálně platné legislativy,“ reagovala vsetínská radnice.

 

Pondělní preventivní testování žáků prvních stupňů základních škol a předškoláků na Covid-19 mělo ve Vsetíně dva případy pozitivity.

 

Video: regionalnitelevize.cz

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA