Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Poslední čaj o páté v Janové, samozřejmě čarodějnický

date_range 05.Kvě, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Čarodějnický čaj o páté v Janové. Foto: Radomír Dolanský

Jejich revírem jsou Petrovy kameny, jejich tempo je vražedné, jejich protivníci jsou poctiví lidé, dobráci a pomocníci. Čarodějnice z Valašska terorizují ve dne v noci, jejich úkolem je roznášet hrůzu a děs!

 

Takto nějak by se dala popsat parta děsu, která se sešla den před velkým upalováním čarodějnic na vyhlášeném čaji o páté v kavárně v Janové. Nezvykle se zde přišly zabavit společně s lidmi a to jen díky tomu, že lidé zde měli v kotli hlavu a několik kostí z jejich velitelky, čarodějné blondýny. Vždy, když začaly při křepčení na parketu slintat po lidském mase, stačilo projít se sálem s hlavou v podpaždí nebo ji zvednout ke stropu a byl zase klid. Jak celý večer probíhal, se můžete podívat ve fotogalerii, která je součástí tohoto článku.

 

Venku se již zelenaly stromy a pučely první květy, a když začínal čarodějný čaj o páté, svítilo ještě slunce. Na rozlučkové čajové setkání přesto dorazilo dostatek nadšenců, aby se společně pobavili před nadcházejícím dnem likvidace zla, pálením čarodějnic. K tomu jim zahrála v Janové tentokrát premiérově hudební dvojice pod názvem Aragonit.

Čarodějnický čaj o páté v Janové. Foto: Radomír Dolanský. Celá fotogalerie ZDE

Vyšňoření čarodějnic bylo opravdu dokonalé, o čemž vypovídá společné foto. Do nejmenších detailů vyšperkované zdechlinami krys a myší a různými jinými hnusy. Rovněž sál byl znesvěcen na téma čarodějnictví a děsu. Nicméně poněvadž bylo docela náročné tančit v kostýmech, čarodějnice se pomalu měnily zpět v lidské bytosti.

 

Po jednokolovém vynechání zde byly zpět i pořadatelky se svou oblíbenou akcí za lístečky dárečky, jichž na stole čekala celá hromada. Poctivě obešly sál i vedlejší výčep, aby mohly dát šanci komukoliv chtivému po překvapení. Ale to se, jako obvykle, nekonalo. Až na výjimky schlamstlo většinu dárečků jen několik šťastlivců, kteří začínali mít problém, jak dostat půl obchodu zboží domů, když přišli jen s kabelkou. Ostatní si museli udatně masírovat lícní svalstvo, které měli namožené od strojeného smíchu, jak „přáli“ výhry šťastlivcům.

Čarodějnický čaj o páté v Janové. Foto: Radomír Dolanský. Celá fotogalerie ZDE

Nicméně po této již zažité klasice čajů o páté v Janové, vypukla opět naplno taneční zábava s duem Aragonit. Celkovou pohodu narušil snad jen příchod příšerné a neznámé čarodějnice. Všichni ji obletovali, čarodějnice k ní čichaly, šahaly a kontrolovaly, zda má vše tam, kde to čarodějnice mívají, chlapi ji objímali, aby v paměti to objetí porovnávali jako otisky prstů, nicméně dlouho předlouho trvalo, než došlo k odhalení identity sousedky. Tak uvidíme, čím nás pořadatelky čajů o páté překvapí na podzim?

 

Radomír Dolanský

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA