Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Poslední večerní lampionové prohlídky areálu zoo Lešná

date_range 15.Říj, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Lampionové prohlídky. Foto: Archiv Zoo Zlín

Zlínská zoo zve na poslední letošní  večerní lampionové prohlídky areálu zoo a zámku Lešná. V sobotu 16. října tak můžete ochutnat večerní atmosféru zoologické zahrady, projít se speciálně nasvícenou japonskou zahradou Mu-Shin a zavítat na originální prohlídku zámeckých interiérů. Pokladny hlavního a sezónního vstupu budou během večerních prohlídek otevřeny nepřetržitě do 19.30 hod., horní část areálu zahrady pak do 21.30 hod.  Vstupné na večerní prohlídky zoo se nemění, zůstává stejné jako při běžné návštěvě zoo.

 

Večerní návštěvu zlínské zoo zpestří povídání průvodců na vybraných stanovištích, konkrétně u lachtanů, tučňáků, žiraf a slonů. Od 18.30 do 20.30 hod. průvodci nabídnou spoustu zajímavých informací o chovaných zvířatech a také připravovaných novinkách. Během lampionových prohlídek budou tropická hala Yucatan, Zátoka rejnoků, pavilon žiraf a slonů otevřeny do 21.00 hod., horní část areálu zoo (od lachtanů po japonskou zahradu Mu-Shin) pak do 21.30 hod.

 

Prodej lampionů

U hlavního i sezónního vstupu bude možné zakoupit celou lampionovou soupravu – tzn. lampion a držátko se žárovkou. Prodej bude probíhat od 16.00 hodin.

Lampionové prohlídky. Foto: Archiv Zoo Zlín

Seznamte se s hraběcím rodem Seilernů

Originální program nabídne zámek Lešná. Průvodci v dobových kostýmech Vás zavedou do dob, kdy zámek a celé lukovské panství vlastnil Josef Karel Seilern, zakladatel zoologické zahrady. Čeká na vás setkání nejen se samotným panem hrabětem, ale také s jeho maminkou, hraběnkou Saroltou, s vychovatelkou hraběcích dětí nebo s komornými. První zámecká prohlídka začíná v 18.00 hod., další budou následovat ve dvacetiminutových intervalech. Ta poslední startuje ve 20.40 hod. Jednotné vstupné ve výši 40 Kč zájemci zakoupí v pokladně zámku. Doporučujeme včas si rezervovat termín prohlídky v pokladně zámku, o výjimečné zámecké prohlídky je letos obrovský zájem.

 

Restaurace a zooshopy

Občerstvení zajistí restaurace Tyrol, Limpopo a Neapolitáno, k dispozici bude také Kefabar v Etiopii. Otevřeny budou i prodejny suvenýrů u hlavního a sezónního vstupu, od japonské zahrady k tropické hale bude jezdit vláček. Cesty a pěšiny v areálu osvětlí louče a lampy, přesto zoo doporučuje vzít si s sebou kapesní svítilnu.

 

Brány večerní Zoo Zlín se uzavřou ve 21.30 hod.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA