Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Použitelné věci mohou lidé získat zdarma

date_range 18.Úno, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Valašskokloboucká radnice se rozhodla zachraňovat a zdarma nabízet občanům použitelné, pro někoho nepotřebné, ale zachovalé předměty k dalšímu využití. Na sběrný dvůr ve Valašských Kloboukách čas od času přivezou lidé věci v dobrém stavu, které je škoda vyhodit a které by mohly ještě někomu posloužit. Vedení města, proto rozhodlo využít prázdný přístěnek před sběrným dvorem a vybrané věci umístěné v tomto prostoru nabídnou občanům.

„Tuto službu pro občany Valašských Klobouk, Lipiny, Mirošova a Smoliny jsme se rozhodli zavést na základě zkušeností pracovníků sběrného dvora, ti při prohlídce přivezených předmětů občas objeví použitelnou věc, nebo je oslovují lidé, že by si chtěli něco z vyhozených věcí vzít," vysvětlila starostka Eliška Olšáková

Občané města mohou na sběrný dvůr u kotelny na Luční vozit odpad z domácností, a to i velkoobjemový. „Než přijmeme věc na sběrný dvůr, domluvíme se s majitelem a s jeho souhlasem umístíme funkční předmět do přístěnku před sběrný dvůr." řekla pracovnice dvora Martina Poláchová. „Fotografie věcí, které si mohou občané zdarma odvést, jsou zveřejněny na webových stránkách města v sekci Odpadové hospodářství/Nabízíme ," dodala Poláchová.

Zájemci mohou kontaktovat Martinu Poláchovou (tel.: 732 323 656), se kterou se domluví na podmínkách a způsobu odebrání věci.

Sandra Novotná Kollerová

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA