Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Použití pyrotechniky by se mělo ohlásit

date_range 28.Pro, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Ohledání druhého epicentra exploze, skladu číslo 12, které policisté zahájili letos 1. července, pokračuje. Některé odborné pyrotechnické práce museli přerušit na několik dní začátkem prosince z důvodu nepříznivých klimatických podmínek, kdy napadl sníh. „Špatné počasí si vyžádalo přerušení prací v epicentru a plošný pyrotechnický sběr. Pyrotechnici v tomto období vykonávali likvidační práce na poškozené munici a jejich elementů a ničení poškozené munice v trhací jámě. Pokud bude počasí příznivé, budeme v činnostech v následujícím období pokračovat," uvedla tisková mluvčí krajských policistů Lenka Javorková.

Ilustrační foto redakce

V souvislosti s vánočními a novoročními svátky policisté vyzívají k ohleduplnosti. „Nedoporučujeme obyvatelům okolních obcí vrbětického areálu používat zábavnou pyrotechniku, která je doprovázená zvukovými projevy. Pokud už k jejímu použití dojde, je potřeba upozornit na to s předstihem policisty přímo v areálu muničních skladů ve Vrběticích na telefonním čísle: 606 070 326. Informace je pro nás důležitá. Jen díky ní zamezíme pracnému zjišťování, odkud a z jakého důvodu vychází z blízkosti muničních skladů světelné a zvukové efekty," dodala Javorková.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA