Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

POWER5 slaví devatenácté narozeniny

date_range 04.Úno, 2015 featured_play_list Aktuality

 

POWER 5 oslaví v sobotu 21.2.2015 v kulturním domě ve Valašských Příkazech své devatenácté narozeniny. Tato kapela má za sebou velmi úspěšnou éru tanečních zábav a od roku 2001 je nepřehlédnutelná v České republice se svou vlastní tvorbou.

„Jezdíme jak po klubech, tak po metalových festivalech," uvedl lídr kapely Olin Škrabal. Předskakování valašských rockerů světovým ikonám tohoto žánru snad netřeba připomínat.

Power 5 – oslavy dřívějších narozenin   foto Lukáš Urbaník  

Poslední aktivity POWER 5 směřovaly k natáčení videoklipů ve vlastní produkci a nejnověji je připravován nový hudební materiál k pořadí již 7. albu. „V těchto dnech jsou rozpracovány demosnímky, které po letech opět obsahují klávesové nástroje. Jako host byl ke spolupráci přizván Martin Valčík a uvidíte jej i v několika skladbách na narozeninovém večeru. POWER 5 odehrají průřez svou tvorbou, plus cover hity," upřesnil Olin Škrabal.

Host číslo jedna bude parta HEADMASTER, která si získává místní fandy, a ve svém repertoáru má i skladby, které na zábavách hrávali i ,,Powři". Je pravděpodobné, že se uskuteční i společné vystoupení v těchto letitých hitech. (Modrej bazén, Já lásko zastavím čas, Nároční, Bon Jovi……).

Host číslo dvě je z Blanska, jmenuje se SAGITTARI, a je to nadějné jméno na metalové scéně, v jejich sestavě hraje místní rodák Milan Maček na bicí.

Vstupné na tuto akci je do 21 hod. 90,- Kč a po 21 hod. 130,- Kč. Občerstvení zajištěno, kromě všeho jiného, bude i tradiční svařák a Tatranský čaj. -pr–

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA