Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Požár v rodinném domu v Poteči. Pro popálenou ženu letěl vrtulník

date_range 19.Lis, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Požár v Poteči. Foto: HZS

Operační středisko hasičů přijalo v sobotu 19. listopadu krátce před devatenáctou hodinou oznámení o požáru rodinného domu v obci Poteč.

 

V 18:56 hodin vyjelo k požáru 6 jednotek hasičů, včetně řídícího důstojníka hasičského záchranného sboru pro územní odbor Zlín.

 

„První jednotka byla na místě už v 19:02 hodin. Ta během průzkumu v zakouřeném prostředí zjistila, že hoří v garáži. Bylo potvrzeno, že na místě jsou tři zraněné osoby, z toho dvě popálené,“ uvedl mluvčí hasičů Roman Žemlička.

 

Pro popálenou ženu přiletěl vrtulník Letecké záchranné služby, který přistál na místním fotbalovém hřišti. „Popálená osoba byla přeložena do vrtulníku a transportována do nemocnice. Další dvě zraněné osoby byly v péči Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje,“  upřesnil mluvčí hasičů.

 

Požár v Poteči. Foto: HZS

 

Požár byl uhašen a v této chvíli na místě pracuje vyšetřovatel hasičů spolu s Policií České republiky.

 

U požáru zasahovaly profesionální jednotky z Valašských Klobouk a Slavičína a dále dobrovolné jednotky z Poteče, Valašských Klobouk, Brumova-Bylnice a Horní Lidče.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA