Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Požár stodoly zaměstnal 7 jednotek hasičů

date_range 22.Pro, 2017 featured_play_list Aktuality

 

V pátek 22. prosince krátce před polednem přijali profesionální hasiči hlášení o požáru v obci Křekov. Do místa hlášeného požáru vyjelo sedm jednotok s pěti cisternami. Z toho byly dvě jednotky profesionálních hasičů z Valašských Klobouk a ze Slavičína. Další tvořili dobrovolní hasiči z Brumova, Slavičína, Valašských Klobouk, Vlachovic a Křekova.

Požár stodoly zaměstnal 7 jednotek hasičů             foto: Redakce          fotogalerie

„Po příjezdu na místo hasiči zjistili, že je zasažena plamenem dřevěná hospodářská budova, která je součástí rekreačního domku. Cílem práce jednotek bylo uchránit rekreační chatku a zamezit rozšíření plamenů na tento objekt. Hasiči k likvidaci použili osm útočných proudů. Velitel zásahu postupně střídal průzkumné skupiny vybavené dýchací technikou. Jejich úkolem bylo zamezení a další šíření požáru, jeho lokalizace a následná likvidace," uvedla tisková mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

Požár stodoly zaměstnal 7 jednotek hasičů             foto: Redakce          fotogalerie

Událost se naštěstí obešla bez zranění. Na místo se dostavil i vyšetřovatel, který šetří příčinu vzniku požáru. Místní dobrovolná jednotka hasičů bude nyní na daný objekt dohlížet až do večerních hodin.

-tz- 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA