Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Požár udírny a sušírny způsobila nedbalost

date_range 28.Říj, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Požár udírny ohlásil hasičům sám majitel v pátek 28. října krátce po jedné hodině odpoledne. Požární poplach byl vyhlášen jednotce profesionálních hasičů a jednotce dobrovolných hasičů z Valašských Klobouk, kteří vyjeli se dvěma automobilovými cisternami.

„Udírna byla v době příjezdu hasičů v plamenech. Plameny se rozšiřovaly na sousedící sklad palivového dřeva a sušárnu ovoce. Hasiči požár uhasili pomocí jednoho vysokotlakého proudu vody," uvedl tiskový mluvčí hasičů Roman Žemlička.

Požár udírny a sušírny způsobila nedbalost                         další foto (3)

Na místo se dostavila Policie České republiky a vyšetřovatel hasičů. Vyšetřovatel zjistil, že pootevřenými dvířky z prostoru pro přikládání vylétl uhlík, který zapadl do hromady palivového dřeva. Příčinou vzniku požáru je nedbalostní jednání při používání otevřeného ohně.

Škody způsobené požárem majitel vyčíslil v předběžné výši 30 000 korun. Včasným zásahem nedošlo k rozšíření požáru na okolní zástavbu. Při požáru nedošlo k zranění osob.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA