Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Požár v kapličce uhasili policisté

date_range 29.Zář, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Ve středu 28. září jedenáct minut po patnácté hodině byl na tísňovou linku krajských hasičů oznámen požár v objektu kapličky poblíž hotelu Jurkovičův dům v centru lázeňského města.

„Na místo hlášené události okamžitě vyrazili profesionální hasiči z místní stanice. Ještě před jejich příjezdem však požár vosku z většího množství svíček, které na tomto poutním místě občané zapalovali v rámci oslav svátku, likvidovali policisti pomocí práškového hasicího přístroje z výbavy svého vozidla," popsal tiskový mluvčí hasičů Libor Netopil.

Požár vosku                     foto: HZS Zlínského kraje

Mimo zakouření prostoru kaple a znečištění podlahy práškem k žádné škodě na vybavení kaple nedošlo. Po předání místa vyšetřovateli hasičů a zástupci správy majetku ukončila jednotka svůj zásah na místě této kuriózní události.

Úmyslné zapálení bylo vyšetřovatelem hasičů vyloučeno a jako příčinu požáru určil zahoření vosku svíček na stojanu, který byl uvnitř kaple.

Při požáru byl poškozen stojan na svíčky a omítka v kapli, čímž vznikla předběžně škoda ve výši tří tisíc korun.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA