Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Požár ve sklářské dílně způsobil škodu dva miliony

date_range 22.Čvn, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Požár sklářské dílny ve Vizovicích. Foto: HZS

Technická závada tavící pánve ve sklářské dílně ve Vizovicích způsobila požár, při kterém vznikla škoda dva miliony korun.

 

V úterý 21. června brzy ráno hasiči reagovali na oznámení o požáru v ulici Nádražní. Na místo ihned vyjeli profesionální hasiči ze Zlína a dvě dobrovolné jednotky z Vizovic a Zádveřic. „Po příjezdu zahájili hasiči hasební práce a do půl hodiny měli požár uhašený. Zaměstnanec sklárny se před příjezdem hasičů snažil požár uhasit. To se mu však nepovedlo. Naštěstí ale vyvázl bez zranění,“ popsala mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

 

Velitel si na požářiště povolal vyšetřovatele hasičů. Ten šetřením zjistil, že k požáru došlo v noci okolo půl druhé poté, co během tavení skla praskla pánev sklářské pece. „Poškození bylo tak masivní, že vyteklo roztavené sklo z pece ven na vyvýšenou dřevěnou podlahu, která začala hořet. Plameny se dostaly i na ovládací panel dvou pecí, který se žárem roztavil,“ upřesnila Javoříková.

 

Požár sklářské dílny ve Vizovicích. Foto: HZS

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA