Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Požár zachvátil byt, v něm zemřela seniorka

date_range 27.Led, 2012 featured_play_list Aktuality
 
 
V pátek 27.ledna 2012 ve 14:13 hod. byli hasiči informováni o požáru v bytě domu s pečovatelkou službou v obci Luhačovice.

Na místo vyjely jednotky profesionálních hasičů z Luhačovic a Uherského Brodu se dvěma cisternami, které posílily jednotky dobrovolných hasičů z Luhačovic a Pozlovic. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že v jednom z bytů došlo k požáru a k tragickému úmrtí starší ženy.

„Požár ohlásili svědci, kteří nejdříve ucítili kouř v domě a následně nalezli ohořelé dveře bytu. Pro podezření na požár byla událost oznámena hasičům a na místo vyjely čtyři jednotky profesionálů i dobrovolníků.," informoval mluvčí krajských hasičů Ivo Mitáček.

 

foto HZS Zlínského kraje     více fotek

 
Hasiči byli na místě požáru už za čtyři minuty po výjezdu ze stanice. Byt se nachází v domě s pečovatelskou službou. Byt byl otevřen ještě před příjezdem hasičů a zdravotníků.

„Hasiči místo požáru překontrolovali a zajistili proti případnému dalšímu rozhoření. Při průzkumu bylo potvrzeno, že o život přišla seniorka, která byla nalezena v jedné z místností bytu," doplnil Ivo Mitáček

Celý byt byl požárem zakouřen. Místo bylo uzavřeno do příjezdu vyšetřovatelů hasičů a policie.

 
-red-
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA