Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Poznáváte osoby na fotografiích? Kontaktujte prosím policii

date_range 13.Úno, 2024 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Foto: PČR

Policisté od poloviny ledna tohoto roku vyšetřují posprejování vlakové soupravy, která stála na vsetínském nádraží. K činu došlo pravděpodobně v neděli 14. ledna krátce po půlnoci. Škody způsobená pachatelem či pachateli byly vyčísleny na více než 65 tisíc korun.

 

Policisté v průběhu vyšetřování zjistili mimo jiné to, že se na nádraží v inkriminované době pohybovali i dva prozatím neznámí muži.

 

Osoby na fotografiích by mohly policistům poskytnout zásadní informace k výše uvedenému činu. „Žádáme veřejnost o pomoc při jejich ztotožnění. Jakékoliv informace, které by se týkaly posprejování vlaku na vsetínském nádraží či totožnosti osob na fotografiích, přijmeme na kterékoliv policejní služebně či prostřednictvím linky 158,“  uvedl mluvčí policistů Petr Jaroš.

 

Tito muži by mohli policistům poskytnout zásadní informace. Foto: PČR

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA