Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Přáním tanečníků ze skupiny ELES je, aby mohli dělat to, co je baví

date_range 25.Lis, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Foto: archiv TS ELES

Tato covidová doba není lehká pro nikoho z nás, taneční skupina Eles z Valašských Klobouk má i přesto své neustálé aktivity. Trenérka Lucie Sovadinová o dosavadním průběhu roku:

 

Na jaře jsme si užívali tréninky většinou jen online, ale když člověk chce, tak si může zacvičit a zatančit s kamarády i doma u počítače. Také jsme využili možnosti účastnit se ještě pár online soutěží. A co se u nás během léta dělo?

 

Díky ZUŠ Folklorika Uherské Hradiště jsme mohli strávit v létě několik dní na táboře v krásné horské welness chatě na Lopeníku. Užili jsme si tu spoustu zábavy, her, zážitků, ale i plno tréninků se skvělými tanečními trenéry. A to vše, co jsme se za tu dobu naučili, jsme mohli ukázat na víkendovém festivalu Folklorika Fest 2021 ve Starém Hrozenkově. Na festivalu jsme mohli ukázat naše taneční choreografie, gymnastické vystoupení i společné závěrečné číslo.  A aby toho nebylo málo, tak jsme měli tu možnost tanečně doprovázet hudební skupinu Verona, která zde koncertovala.  Byla to krásná tečka za báječným táborem.

Foto: archiv TS ELES

Pro naše nejmenší tanečníky byl připraven příměstský taneční tábor, kde se mohli děti nejen vydovádět, ale zdokonalili se ve velkém spektru tanečního umění.

 

Taneční skupina Eles měla během roku možnost vystupovat na veřejných akcích či na soukromých akcích oslav , svateb,…. Svým vystoupením jsme potěšili návštěvníky na akcích jako Charity Jam, Hradní okruh, na nadační akci Jedou jako o život, na fotbalovém utkání v Bylnici a jiné. Děkujeme za pozvání.

 

Právě končí podzim a my jsme šťastní, že spolu konečně znovu můžeme od září trénovat a soutěžit. V červnu jsme se zúčastnili online taneční soutěže, kde jsme obsadili medailové umístění. Teď si však zatím užíváme to pravé soutěžení. V listopadu nám začala podzimní liga, kde nás reprezentují tanečníci v kategorii solo, duo, malá skupina a v kategorii freestyle, které se věnuje jen pár jedinců z ČR. Máme za sebou první soutěže v Brně, Kladně, v zemské lize i extralize. A i když nás čekalo spoustu proticovidových opatření, soutěže jsme si všichni maximálně užili. Ještě nás pár soutěží včetně MČR čeká, tak to snad po tak dlouhé době klapne.

 

 

Našim přáním je, abychom mohli dělat to, co nás baví, naplňuje a dělá šťastnými. Pokud je potřeba zvládneme dodržovat covidové opatření, jen nás nechte tančit. Pokud máte zájem, stále bereme nováčky do naší taneční party a to nejen děti, ale i rodiče. Na závěr bychom za podporu chtěli poděkovat ZUŠ Folklorika Uherské Hradiště, městu Valašské Klobouky a MŠMT (Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy).

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA