Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Pravděpodobný viník nehody měl 2 promile

date_range 24.Dub, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Téměř dvě promile alkoholu v krvi měl dvacetiletý řidič Škody Octavie, který je podezřelý ze zavinění smrtelné dopravní nehody v katastru obce Hovězí, která se stala na Velikonoční pondělí.

„V těchto dnech jsme obdrželi výsledky rozboru krve mladého řidiče z Karolinky, který si bez svolení otce vzal jeho auto a řídil i přesto, že nevlastní řidičský průkaz a navíc po požití alkoholu," informovala mluvčí vsetínských policistů Lenka Javorková.

Tragická nehoda mezi Janovou a Hovězím na Vsetínsku   foto HZS Zlínského kraje   více fotek

Mezi Janovou a Hovězím při předjíždění motocyklisty o něj zachytil a vjel do protisměru, kde narazil do osobního vozidla. Motocyklista na místě nehody po chvíli zemřel.

„Podle analýzy měl řidič oktávky v krvi téměř dvě promile. Mladý muž je tedy podezřelý z usmrcení z nedbalosti, neoprávněného užívání cizí věci a navíc ohrožení pod vlivem návykové látky," dodala Javorková. Za zmíněné trestné činy mu hrozí až šestiletý trest odnětí svobody.

Článek o tragickém Velikonočním pondělí najdete ZDE

-red-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA