Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Předjel tři auta, kde neměl. Jedno z nich bylo policejní

date_range 24.Úno, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Video spustíte níže

Nezodpovědné a nebezpečné chování řidiče osobního automobilu zaznamenala o víkendu hlídka vsetínského dopravního inspektorátu. Konkrétně se jednalo o předjíždění v místech, kde to nejen dopravní značení, ale i zákon vysloveně zakazuje.

 

„Jednačtyřicetiletý řidič se rozhodnul předjet hned tři před ním jedoucí automobily v obci Bystřička na Vsetínsku. A vůbec mu nevadilo, že předjíždí v úseku, na kterém je i silniční ostrůvek s přechodem pro chodce či dopravní značka se zákazem předjíždění,“ popsal mluvčí policistů nprap. Petr Jaroš. K jeho smůle patří jeden z předjížděných automobilů do vozového parku vsetínských dopravních policistů. Netrvalo tedy dlouho a po několika set metrech hlídka řidiče zastavila a ztotožnila.

 

„Vzhledem k tomu, že za takový přestupek zákon ukládá i zákaz činnosti, nešlo jej projednat na místě v příkazním řízení a byl následně oznámen příslušnému správnímu orgánu,“ dodal policejní mluvčí.

 

Video: Záběry z palubní kamery policistů

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA