Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Komunikace (s dětmi) a proč nám někdy nejde? Proběhne online

date_range 16.Zář, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Lektor Petr Sucháček

Pořadatelé se kvůli současné situaci rozhodli, že nic nenechají náhodě a přednášku „Komunikace (s dětmi) a proč nám někdy nejde?“ s lektorem Petrem Sucháčkem zrealizují raději formou webináře.

 

Pro všechny zájemce to znamená, že místo toho, aby přišli 21. 9. 2020 do sálu ve Valašskoklobouckém podnikatelském centru, tak si doma zapnou počítač nebo notebook (přes mobil je horší kvalita) a přes tento odkaz ZDE se připojí k online webináři, který začne v 16:00.

 

Seminář bude trvat zhruba hodinu a bude se na něm zamýšlet nad tím, proč nám občas drhne komunikace s ostatními a zkusí se společně přijít na to, jak to udělat, aby se začalo v komunikaci dařit. Snad v tom pomohou myšlenky nenásilné komunikace, nebo třeba tipy od lidí, kteří se živí řešením konfliktů.

 

Shrnutí:

 

Co budete potřebovat: počítač, notebook s mikrofonem a kamerou – budeme rádi, když s námi budete diskutovat. Není to však podmínkou a můžete nás klidně jen poslouchat a mít mikrofon a kameru vypnutou.

 

Webinář najdete ZDE.

 

Začíná se: 21. 9. 2020 v 16:00 začne webinář – prosím vstupte do „přednáškové“ online místnosti 10 minut předem

Jak se do místnosti dostanu? – nemusíte nic stahovat, stačí kliknout na odkaz

1.       Kliknu na odkaz: https://cesnet.zoom.us/j/97809895350

2.       Klikněte na joint from your browser – Připojit se ve svém prohlížeči (může se stát, že nejdřív musíte kliknout na launch meeting a pak se Vám teprve objeví joint from your browser)

3.       Napište jméno a opište text v rámečku

4.       Odsouhlaste I Agree

5.       Chviličku počkejte, než Vás pustíme do místnosti

6.       HOTOVO

7.       Zkontrolujte si ikonky vlevo dole – audio, video, můžete klidně i chatovat

8.       Odhlásíte se červeným tlačítkem Leave – odejít

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA