Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Přednáška poradila, jak na přírodní léčitelství

date_range 24.Čvc, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Zdravé město Valašské Klobouky uspořádalo pro své občany přednášku s názvem Bylinky a mastičky, která měla za cíl přiblížit některé přístupy k využívání léčivé síly přírody. Ve středu 20. července si tuto příležitost v sále Valašskoklobouckého podnikatelského centra nenechaly ujít bezmála čtyři desítky zájemců.

Přednáška o bylinkách v sále Valašskoklobouckého podnikatelského centra

„Lektor Karel Štenbaur prokázal své hluboké znalosti bylinek a jejich účinků. Publiku osvětlil, jak s nimi nakládat, jak správně macerovat nebo připravovat masti a jakých postupů při zpracování se naopak vyvarovat. Přínosné bylo i doporučení, jak bylinky uchovávat, aby zůstaly použitelné i v nadcházejícím období po sběru. Vedle klasického sušení a macerování lidem vysvětlil také principy mražení," sdělila k besedě Eliška Olšáková, starostka Zdravého města Valašské Klobouky.

Zájemci měli při přednášce možnost klást dotazy, na které se jim dostalo mnohých praktických rad.

Lenka Zvonková

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA